Öğretmenler Günü Çoşkuyla Kutlandı – 2018

Bu yıl ilk defa öğretmenler günü vesilesiyle derneğimiz Eskişehir Eğitim Merkezinde Eskişehir Şubemizle , Ankara Eğitim Merkezinde Ankara Şubemizle bizleri yetiştirip bu günlerimize hazırlayan Okulumuzun ve Eğitim merkezimizin çok kıymetli öğretmenleriyle çok anlamlı bir buluşmayı gerçekleştirdik. Eskişehir buluşmamızda Genel Başkan Tufan ÖZDEMİR kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında ;

“Demiryolu Meslek Okulu Mezunları Derneği olarak düzenlediğimiz öğretmenler günü kutlamasına hoş geldiniz.

Bizlere burada eski okulumuzda bir arada olma fırsatını sağladığı için Eğitim Merkezi Müdü

rümüz Halim Soltekin hocama ve Eskişehir Şube Başkanımız Caner Yurdadön abime mezunlarımız adına candan teşekkür ediyorum.

Bu güzel ve anlamlı günde, davetimizi geri geçirmeyip bugün burada bizlerle birlikte olan bizleri onurlandıran ,çok mutlu eden okulumuzun kıymetli öğretmenlerine ayrıca teşekkür ediyorum.

Değerli öğretmenlerim başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intihal etmiş eğitim şehitlerimizi ve kıymetli öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, hayatta olanlara sağlık ve mutluluklar diliyorum.

Eğitim hayatları devam eden hocalarımıza başarılarının devamını diliyor öğretmenler gününüzü meslek okulu mezunları adına canı gönülden kutluyorum. “ dedi.

Ankara Eğitim Merkezinde gerçekleştirdiğimiz buluşmamıza

ev sahipliği yapan Ankara Eğitim Merkezi Müdür Ramazan YALAP ve Ankara Şube Başkanımız Ahmet Turan DEMİR ile yönetim kurulu üyelerine, eğitim merkezimizin değerli öğretmenlerine ve değerli çalışanlarına misafirperverlikleri için tüm DEMOK’lular adına teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir