1988 Mezunlarımızın 25. Yıl Sevinci

Genel Merkez Güncel Haberler Şubelerden

1988 Yılı Mezunlarımızın “Mezuniyette 25.Yıl” sertifika töreni 21 Eylül 2013 Cumartesi Günü Ankara’ da TCDD 2.Bölge Sosyal Tesisleri Ankara Gar Kule Restaurant “Behiç Erkin Çok Amaçlı Toplantı Salonu”nda gerçekleştirildi.

 

Okulumuzun ilk açılışının yıldönümü olarak kutladığımız 1 Ekim tarihinin, 2002 yılından itibaren Mezuniyette 25. yılını dolduran mezunlarımızın katılımı ile kutlanmasına karar verilmiş ve bu kapsamda ilk olarak 4 Ekim 2002 tarihinde Ankara Demirspor Lokalinde 1977 mezunları için kutlama programı düzenlenmiş ve gelenekselleşmiştir.

 

Demiryol Meslek Okulu ya da son mezunlarını verdiği yıllardaki adıyla TCDD Meslek Lisesinden 12.Dönem olarak 1988 yılında mezun olanlar meslekte geçirdikleri çeyrek asrı Dernek Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan “Mezuniyette 25.Yıl” töreniyle aldıkları sertifikalarla taçlandırdılar.

 

21 Eylül 2013 tarihinde Ankara’da toplanan 50 kadar 1988 Mezunu Ankara Gar Kule Restaurant “Behiç Erkin Çok Amaçlı Toplantı Salonu”nda bir araya geldiler.

 

Törene, yapılan saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşının ardından Derneğimiz Onur Kurulu Başkanı Sayın Şevket MUNGAN ve DESİYAD Genel Başkanı ve 1965 Yılı Mezunumuz Sayın Naci BAŞAT Demiryol Meslek Okulu Mezunlarının birlik ve beraberliklerine vurgu yapan birer konuşma yaptılar.

 

Son olarak kürsüye çıkan Genel Başkan Alpaslan TAYLAN, 1988 yılı mezunlarına katılımları için teşekkürlerini sunarak, nice 25. Yıllara birlikte kavuşma temennisinde bulundu.

 

Mezunlarımıza sertifikalarının sunulduğu toplantı, 25.Yıl pastasının kesilmesinin ardından düzenlenen kokteyl ile sona erdi. Kokteylin ardından aynı mekanda 1988 yılı Mezunlarımız kendi aralarında düzenledikleri yemekli toplantıyla birlikteliklerine devam ettiler

no images were found

Bir yanıt yazın