1989 Mezunlarımızın “Mezuniyette 25.Yıl Töreni

Galeri Genel Merkez Güncel Resimler

1989 Mezunlarımızın “Mezuniyette 25.Yıl Töreni”

1989 Yılı Mezunlarımızın “Mezuniyette 25.Yıl” sertifika töreni 08 Kasım 2014 Cumartesi Günü Ankara’ da, Ankara Gar Kule Restaurant “Behiç Erkin Toplantı Salonu”nda gerçekleştirildi.
Okulumuzun ilk açılışının yıldönümü olarak kutladığımız 1 Ekim tarihinin, 2002 yılından itibaren Mezuniyette 25. yılını dolduran mezunlarımızın katılımı ile kutlanmasına karar verilmiş ve bu kapsamda ilk olarak 4 Ekim 2002 tarihinde Ankara Demirspor Lokalinde 1977 mezunları için kutlama programı düzenlenmiş ve gelenekselleşerek her yıl devam ettirilmiştir.
Demiryol Meslek Okulu ya da son mezunlarını verdiği yıllardaki adıyla TCDD Meslek Lisesinden 13.Dönem olarak 1989 yılında mezun olan üyelerimiz, meslekte geçirdikleri çeyrek asrı Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen “Mezuniyette 25.Yıl” töreninde aldıkları sertifikalarla taçlandırdılar.
08 Kasım 2014 tarihinde Ankara’da toplanan 50 kadar 1989 Mezunu Ankara Gar Kule Restaurant “Behiç Erkin Çok Amaçlı Toplantı Salonu”nda bir araya geldiler.
Törene, yapılan saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşının ardından Derneğimiz Onur Kurulu Başkanı Sayın Şevket MUNGAN ve DESİYAD Genel Başkanı ve 1965 Yılı Mezunumuz Sayın Naci BAŞAT Demiryol Meslek Okulu Mezunlarının birlik ve beraberliklerine vurgu yapan birer konuşma yaptılar.
Son olarak kürsüye çıkan Genel Başkan Alpaslan TAYLAN, 1989 yılı mezunlarına katılımları için teşekkürlerini sunarak, nice 25. Yıllara birlikte kavuşma temennisinde bulundu.
Mezunlarımıza sertifikalarının sunulduğu toplantı, 25.Yıl pastasının kesilmesinin ardından düzenlenen kokteyl ve Muharrem ayı münasebetiyle aşure dağıtımı ile sona erdi. Kokteylin ardından aynı mekanda 1989 yılı Mezunlarımız kendi aralarında düzenledikleri toplantıyla birlikteliklerine devam ettiler.

no images were found

Bir yanıt yazın