1990 Yılı Mezunlarımızın “Mezuniyette 25.yıl Töreni”

Galeri Genel Merkez Güncel Resimler

Okulumuzdan 14. Dönemde mezun olan 1990 yılı mezunlarımızın “Mezuniyette 25. Yıl” etkinliği Ankara Angora otelde 21 Kasım 2015 tarihinde yapıldı.

Etkinlik saat 12.00 da üyelerimizin ve dernek yöneticilerinin gelmesi ile başladı. 60 kadar 1990 mezununun katılımı ile gerçekleşen etkinliğimiz saygı duruşu, İstiklal Marşı’ mızın okunması ile devam etti.  Genel Başkanımız Alpaslan Taylan ilk konuşmayı yaptı. Konuşmasına tüm katılımcılara hoş geldiniz diyerek başlayan Taylan Demok birlik ve beraberlik ruhunun en canlı örneğini hep birlikte yaşadıklarını, 25 yıl önce 1990 yılında mezun olan arkadaşların çağrıya cevap vererek Türkiye’ nin her yerinden geldiklerini söyledi. Burada hasret giderdiklerini beraber olmanın keyfini çıkardıklarını anlatan Taylan nice 25 yılları hep birlikte kutlamak temennisiyle sözlerini tamamladı.

Daha sonra 1990 yılı mezunlarının fotoğraflarından oluşan slayt gösterisi hep birlikte seyredilerek 25. Yıl sertifikalarının dağıtımına geçildi.

Toplantıda bir konuşma yapan Onur Kurulu Başkanı Şevket Mungan Okulumuzun yeniden açılması amacıyla yaptığı girişimleri ve görüşmeleri salonda bulunan konuklarla paylaştı.

Bazı 1990 mezunu arkadaşlarımız belge töreni esnasında görüş ve duygularını aktardılar. Organizasyonda büyük emekleri olan Tuncay Ercan ve Nuri Ercan’ teşekkür edildi.

Pasta kesme töreni ve kokteylin ardından 1990 Mezunlarının 25. Yıl etkinliği sona erdi.

no images were found

Bir yanıt yazın