2013 YILI BAŞKANLAR KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİK

Genel Merkez Haberler

 2013 Yılı Başkanlar Kurulu ve Mali Danışma Kurulu toplantıları 09-10 Kasım 2013 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirdik.

Kurula Şube Başkanları ile görevli yöneticileri, DEMOKSAN ve Genel Merkez Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri katıldılar.

Kurulda Derneğimizle ilgili görüşülen konuların dışında DEMOKSAN ve Demok Ltd.Şti.’nin faaliyet alanları ile son gelişmeler hakkında bilgilendirme yapıldı.

Genel Merkez ve Demoksan Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri ve Şube Yöneticileri ile 2013 yılının değerlendirmesinin yanında, 2014 yılında Genel Merkez

no images were found

ve Şubelerce yapılacak Organizasyonlar ve faaliyetler hakkında bilgi alışverişi yapıldı. “2014 yılında da geleneksel olan tüm organizasyonlar, Yeni web sitesi ve On-Line üye programının kullanımı hakkında bilgiler verildi.

Demoksan tarafından Sandığımızın 2012 yılı Ocak – 2013 Yılı Ekim ayları arası gerçekleşen faaliyetleri, Sandığın birikimi, kredi borcu olarak üyeler üzerinde bulunan miktar, üye sayısı ile Bireysel Emeklilik Sistemi ve BES’e geçen üye sayıları hakkında bilgiler verildi. Ayrıca; her sene yapılan yıllık ajandanın 2014 yılında da yaptırılması, mezunlarımızın Okula Giriş Tarihlerinin anısına her sene Geleneksel Akçay Organizasyonu ile beraber  yapılmakta olan “EL Ele 50.Yıl” Organizasyonunun, 1965-1974 yılları arası okulumuzun kapalı olması münasebetiyle mezun üye olmadığından,  Okulumuza 1974 yılında girip 1977 yılında mezun olan 1977 Yılı mezunlarının onuruna,  2014 yılında “El Ele 40.Yıl” olarak planlanarak yapılmasına ve devam etmesi şeklinde yapılması kararlaştırıldı.

09 Kasım da başlayan toplantı 10 Kasım’da Atatürk’ü anma programının ardından iyi niyet dileklerinin ardından, 10 kasım münasebetiyle Genel Merkez Demoksan ve Şube Yöneticilerinin katılımıyla Anıtkabir ziyareti ile sonlandı.

Bir yanıt yazın