2014 BAŞKANLAR KURULU GERÇEKLEŞTİ

Genel Merkez Haberler Sivas Şubesi Şubelerden

 Derneğimizce 2014 Yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan önemli etkinlik kararlarının alındığı Başkanlar Kurulu toplantısı 03 Mayıs 2014 tarihinde Sivas’ta gerçekleştirdik. Sivas Şube Başkanlığımızın açılış töreni nedeniyle Sivas’ ta bir araya gelen Başkanlar Kurulu üyeleri gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında önemli kararlar aldı.

 

Başkanlar Kurulu toplantısında 2013 yılında gerçekleştirilen faaliyetler ile sonuçları değerlendirildi. Ayrıca 2014 yılında Genel Merkez ve Şubelerce gerçekleştirilecek Organizasyonlar ve faaliyetler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu ve Başkanlar Kurulu Üyeleri karşılıklı görüş alışverişinde bulundular

 

Demoksan temsilcileri tarafından Sandığın 2012 yılı Ocak – 2014 Yılı Nisan ayları arası gerçekleşen faaliyetleri, Sandığın birikimi, kredi borcu olarak üyeler üzerinde bulunan miktar, üye sayısı ile Bireysel Emeklilik Sistemi ve BES’e geçen üye sayıları hakkında bilgiler verildi.

 

Genel Başkanımız Alpaslan Taylan tarafından da içinde yer alacağımız, AB Projeleri (ERASMUS+Plus) programları çerçevesinde yürütülmekte olan, “Raylı Sistemler İşletmeciliği Eğitimden Simülasyon Uygulamalarının İncelenmesi Projesi”  nde gelinen nokta hakkında bilgi verildi. Geleneksel Akçay Organizasyonu, El Ele 40.Yıl, Geleneksel Pilav Günü ve Geleneksel Mezuniyette 25.Yıl törenlerinin tarihleri ile organizasyonlar hakkında Kurul Üyeleri bilgilendirildi.

 

Derneğimizin Şube Başkanlıkları, Demoksan ve Genel Merkezin 2014 yılında gerçekleştireceği Olağan Genel Kurul tarihleri kararlaştırıldı.

 

Yasal olarak Dernek Tüzüğümüzde yapılması istenen değişiklikler görüşüldü. Yapılacak değişikliklerin yapılacak olağan Genel Kurulda değişikliklerin genel kurula sunulmasına karar verildi.

 

Artık geleneksel hale gelen ve heyecanla beklenen 1989 mezunlarının Mezuniyette 25.yıl töreni 8 Kasım 2014 t.de Ankara’da yapılması kararlaştırıldı.

 

Başkanlar Kurulu’ na ev sahipliği yapan Sivas Şubemiz yönetici ve üyelerine teşekkür ediyoruz.

Bir yanıt yazın