DEMOKSAN 12.OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ…

Galeri Güncel Resimler Şubelerden
Demiryol Meslek Okulu Mezunları Derneği Yardımlaşma Sandığının 12. Olağan Genel Kurulu  25.10.2011 tarihinde Ankara Gar Kule Restoran “Behiç Erkin Toplantı Salonu” nda  gerçekleştirildi.
 
Eski DEMOKSAN Başkanı 1977 mezunumuz Şaban ADIGÜZEL’ın Divan Başkanlığında Abdullah YILDIRIM ve Mehmet GÜL’ Divan Katipliklerini yaptığı Divan Heyeti tarafından yönetilen ve başından sonuna kadar dostluk ve kardeşlik havasında geçen Genel kurulda; Genel Başkan Alpaslan TAYLAN, Adana Şube Başkanı Mustafa DOĞAN, İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyesi Levent YAĞCI, İzmir Şube Başkanı Habil EMİR, Malatya Şube Başkanı Erol SAKAR, Ankara Şube Başkanı Abdullah YILDIRIM, Eskişehir Şube Başkanı Caner YURDADÖN ve Şube Başkanlıklarımız Yönetim Kurulu üyeleri ile DEMOKSAN üyeleri hazır bulundular.
 
Divan Başkanı Şaban ADIGÜZEL’ in sevgi, saygı, birlik, yardımlaşma ve beraberlik mesajları içeren açılış konuşmasının ardından, DEMOKSAN Başkanı Talip ÜNAL’ ın konuşmalarının ardından gündeme geçilmiştir.
 
2012 Yılı Ocak Ayı ile 2014 Yılı Eylül ayları arasına ait Yönetim ve Denetim Kurlu faaliyet raporlarının okunması ile ibrasının ardından, Yönetim ve Denetim organlarının seçimi gerçekleştirilmiştir. Mevcut DEMOKSAN Başkanı Talip ÜNAL ve ekibinin oluşturduğu tek listenin aday olması dolayısıyla açık oylama yapılması genel kurulca kabul edilmiş ve yeni organlar oybirliği ile seçilmiştir. Demoksan Başkanlığına tekrar seçilen Talip ÜNAL teşekkür konuşmasının ardından, Kasım 2012-2014 yıllarını kapsayan 3 yıllık tahmini bütçe üzerinde oybirliğince mutabakata varılmıştır. Kasım 2014 tarihinden geçerli olmak üzere yeni aidat; Üye gideri  3,00 TL. Fon aidatı 117,00 TL olmak üzere 120,00 TL olarak belirlenmiştir.
 
Dilek ve temennilerde söz alan Demiryol Meslek Okulu Mezunları Derneği Genel Başkanı Alpaslan TAYLAN tarafından, yardımlaşma ve dayanışmada DEMOKSAN’ın önemi vurgulanmış, sandık faaliyetlerinin daha üst seviyeye çıkarabilmesinin sandık üye sayısının artırılması ile olacağı ve sandığa üye olmayan Dernek üyelerinin DEMOKSAN’ada üye olmasının gerekliliği anlatılmıştır. 3 sene içerisinde Dernek ve Demoksanın uyum içerisinde çalıştığını ve bu uyumun gelecek dönemde de aynen devam edeceğini belirtmiş yeni Yönetim kuruluna çalışmaları ve katkılarından ötürü teşekkür ederek gelecek dönem için başarı temennilerinde bulunmuştur.
Gündem maddeleri tamamlandığından Divan Başkanınca vakit ayırarak bu tatil gününde Genel Kurula gelerek Sandığa sahip çıkan tüm katılımcılara teşekkür edilerek, Olağan Genel Kurul toplantısı sona ermiştir.

no images were found

Bir yanıt yazın