ESKİŞEHİR ŞUBEMİZ’DEN KAHVALTILI KAYNAŞMA TOPLANTISI

Eskişehir Şubesi Haberler Şubelerden

Derneğimiz üyeleri çalışanlar ve emeklileri  biraraya  getirmek için çaba gösteren Eskişehir Şube Başkanlığımız bu yönde adımlar atıyor.

Bu amaçla bir  toplantı dzüenlemeyi planlayan Eskişehir Şube Başkanlığımız yöneticileri, kahvaltının yanında esas amacın buluşma ve kaynaşma toplantısı olmasını planlandı ve olabildiğince çok üye ve mezuna ulaşmaya çalıştı. 

Üyelerimiz ve temsil ettikleri DEMOK camiasına uygun bir yer arayan Şubemiz,  OGÜ yerleşkesi  içerisinde  bulunan Gazipark  Kahve sefasında bu etkinliği gerçekleştirmeye karar verdi. Etkinlikten 15 gün öncesi elektronik posta ve internet siteleri aracılığıyla üyelerini davet etti. Şubemiz bölgesinde bulunan 150 kadar üye etkinliğe katılmaya karar verdi ve Şubemizi bilgilendirdi. Bu üyelerden 106 sı kahvaltılı yoplantıya katıldı.

Bundan sonrasını Eskişehir Şube Başkanımız aktarıyor;

“13.04.2014 tarihinde  saat 09 00 dan itibaren üyelerimiz Gazipark a akın akın gelmeye başladılar.Harika bir ilkbahar günüydü, serin hava, Yakmayan bir  güneş ve okul arkadaşlarımızın, abilerimizin ve kardeşlerimizin sıcaklığı okul ve çalışma anıları anlatılırken saat 10.00 da kahvaltı servisi başladı. Harka bir kahvaltının ardından muhabbetler edildi şakalar yapıldı. Kahvaltı sakin başladı,iyi devam etti ve güzel bitti. İşletme sahibine ve üyelerimize  tek tek teşekkür ettik.Bunu devamı gelecek mi? Elbette gelecek 7 Haziran 2014 tarihinde tüm Meslek Okulluları Eskişehir de yapılacak olan pilav gününe davet ediyoruz. Hepinizi  kucaklar selam ve saygılarımı sunarım.”

Bizde DEMOk ailesi adına etkinliğe katılan tüm üyelerimize ve mezunlarımıza, etkinliğin noksansız ve güzel geçmesinde emeği olan Eskişehir Şube Başkanımız ve yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.

no images were found

Bir yanıt yazın