İstanbul Şubemiz Aileler Yarışıyor Programına Katıldı

Güncel Haberler İstanbul Şubesi Şubelerden

İstanbul Şubemiz TV 360’ da yayınlanan ve Asuman Krauze’ nin sunumunu yaptığı “Aileler Yarışıyor” Programına katıldı.

İzleyicilerin ilgiyle izlediği ve 9 Kasım 2022 tarihinde yayınlanan programa İstanbul Şube olarak katıldıklarını ifade eden Şube Başkanı Bülent Ağaç, yarışmada çok eğlendik, hem demiryolunu hem de derneğimizi en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi.

Demiryolu’ nun halkımızın gönlünde ayrı bir yeri olduğunun altını çize Başkan Ağaç, “Yarışmanın sunucusu Asuman hanım takımlarımızın oldukça ilgi gördüğünü hem seyircilerin hem de kendisinin çok güzel bir gece geçirdiğini söyledi ve camiamıza teşekkür etti. Bizde çok eğlendik, farklı bir gece oldu ve aynı zamanda hem kurumumuzu hem de camiamızı kamuoyuna anlatma fırsatı bulduk. Bizi izleyenlere, destek olanlara teşekkür ediyorum” Dedi. Yarışma sonrası tebrik telefonları aldığını söyleyen İstanbul Şube Başkan Bülent Ağaç, bu tür organizasyonların kendimizi ifade edebilmek için çok önemli platformlar olduğunu, insanların zihinlerinde kalıcı bir DEMOK imaj yaratabildiklerini umduğunu söyledi.

Yarışmaya iki takım halinde katılan DEMOK’ luların isimleri şöyle; İstanbul Muhasebe ve Finansman Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda DEMOK İstanbul Şube Başkanı Bülent Ağaç, Marmaray Makinisti Serdar Bakırdöken, Haydarpaşa Liman Personel Müdürü Erkan Süren, Haydarpaşa Lojistik Müdürü Ali Kalem, İstanbul Trafik Kontrolörü Erdinç Erdoğan, Haydarpaşa Destek Hizmetleri Müdür Yardımcısı Recep Ali Öztürk, İstanbul Trafik Başkontrolörü Cengiz Nama, Yol Kısım Şefi Erhan Dilekçi, Mühendis Cezmi Hancı, Destek Hizmetleri Müdür Yardımcısı Onur Emanet.

Bir cevap yazın