Kamuoyuna saygıyla duyurulur

Duyurular

Derneğimizin yayın organı Kardelen 106. sayısında yer alan sayın Harun Gökay’ın yazısıyla ilgili camiamızda gösterilen hassasiyet dolayısıyla açıklama gereği duyulmuştur.

 Demiryol Meslek Okulu Mezunları Derneği 66 yıldır kurumsal değerleri ışığında etik duruşundan taviz vermeden her kurum, kuruluş ve bireye eşit mesafede durarak, bütün organlarımızla mezunlarımızın birlik ve dayanışmasını sağlayarak, camiamıza hizmet etmeye devam etmektedir. 

 

 Birlik ve beraberliğimizin önemine her şeyden çok değer veren Demiryolu Meslek Okulu Mezunları Derneği olarak sayın Harun Gökay’ın görüşlerinin şahsi görüşleri olduğunu söz konusu görüşlerin Demiryol Meslek Okulu Mezunları Derneğini temsilen vermediğini camiamızın tüm görüşlere eşit mesafede durduğunu hatırlatmak isteriz. Talihsiz bir şekilde maksadını aşan cümlelerin redakte sırasında dikkatten kaçarak dergimizde yer almış olmasından derin üzüntü duyuyor; bu nedenle üzüntü duyan tüm taraflardan özür diliyoruz. Camiamızın birlik ve beraberliği için her türlü hassasiyeti göz önünde tutarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur. 

Bir cevap yazın