SİVAS ŞUBESİ AÇILDI

Güncel Sivas Şubesi Şubelerden

 Faaliyete geçmesi için uzun zamandır çalışmalarda bulunduğumuz Sivas Şubemizin açılışını 3 Mayıs 2014 tarihinde Sivas’ ta gerçekleştirdik. 

Açılışta, Genel Merkez, DEMOKSAN ve Şubelerimizden Yöneticiler hazır bulundu. Ayrıca 4. Bölge Müdürü ve 1978 mezunumuz H. Ahmet Şener başta olmak üzere Demiryolcular ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri açılışımıza katıldı.

TCDD 4. Bölge Müdürlüğü Aile Lokalinde gerçekleştirilen açılışın hemen ardından aynı yerde hep birlikte öğle yemeği yenildi.

Törene başarılarıyla gururlandığımız 4.Bölge Müdürü ve 1978 Mezunumuz Sayın Hacı Ahmet Şener, Ulaştırma Memur-Sen Sivas Şube Başkanı Sayın Ömer Vatankulu, Türk Ulaşım-Sen  Sivas Şube Başkanı Sayın M.Nurullah Albayrak, BTS Sivas Şube Başkanı Sayın Ali Şimşek, Demard Sivas Şube Başkanı Sayın Musa Hasbutçu katıldılar. Yapılan konuşmalarda geç te olsa Sivas Şubesinin açılmasının olumlu bulunduğu değerlendirildi ve Şube Yönetimine başarılar dilendi.

Şubenin kurulmasında emeği geçen tüm mezunlarımıza, bu anlamlı günde bizimle olan Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcilerimize, 1978 Mezunumuz ve 4. Bölge Müdürü H. Ahmet Şener ile demiryolcu mesai arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, yeni şubemize başarılı çalışmalar diliyoruz.  

 

Sivas Şubemizin Kurucular Kurulu aşağıdaki isimlerden oluşuyor;

1977 Mezunu Mehmet Ragıp Sağlık,

1978 Mezunu Muhsin Irmak,

1981 Mezunu Naci Tur,

1984 Mezunu Mustafa Aktop,

1985 Mezunu Yusuf Güngör,

1986 Mezunu Abdullah İş,

1995 Mezunu Özgür Ayten,

1997 Mezunu Mustafa Çoban,

1998 Mezunu Kenan Ersin,

no images were found

Bir yanıt yazın